Certyfikaty

Wysoka jakość naszych urządzeń grzewczych została potwierdzona przyznaniem prestiżowych certyfikatów w zakresie ekologii, wytrzymałości, bezpieczeństwa oraz przyjaznych relacji z klientami.

Długoletnie doświadczenie firmy Sinkoplex zaowocowało między innymi otrzymaniem europejskiego certyfikatu ISO 9001: 2000, przyznanego po spełnieniu rygorystycznych norm w zakresie zarządzania jakością. Możemy zarazem pochwalić się uzyskaniem gwarancji PN-EN 60335-1:2004, która potwierdza zachowanie najwyższych standardów w procesach produkcji. Sinkoplex dba ponadto o stan środowiska naturalnego, organizując między innymi zbiórki zużytego sprzętu elektronicznego. Dzięki temu zasłużyliśmy sobie na uzyskanie unijnego certyfikatu ekologicznego.

Warto więc zaufać naszemu wieloletniemu doświadczeniu, które jest doceniane zarówno na lokalnym, ogólnopolskim, jak i międzynarodowym rynku. Stawiamy nieustannie na zrównoważony rozwój, tak aby produkowane przez nas urządzenia grzewcze przyczyniały się do nieustannie wzrastającej satysfakcji naszych klientów. Sinkoplex to synonim potwierdzonej rzetelności i dbałości nawet o najmniejsze detale!


ISO 14001:2004 CERTYFIKAT W ZAKRESIE ODPADÓW I RECYCLINGU
rok 2016r
NAGRODA GAZETY OSTROWSKIEJ
21 kwietnia 2005
 
DYPLOM
21 kwietnia 2005
Zdobycie nominacji do Nagrody Gospodarstwa Ziemi Ostrowskiej.
ŚWIADECTWO AUTORSKIE
18 sierpnia 1971
Świadectwo o dokonaniu wzoru użytkowego.


TÜV CERT - CERTYFIKAT
od 11 czerwca 2013
System zarządzania jakością w zakresie projektowania oraz produkcji
elementów grzejnych.GWARANCJA ISO 9001: 2000

Naszą misją jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. W trosce o zadowolenie naszych klientów i chęć zwiększenia konkurencyjności nieustannie poszukujemy najskuteczniejszych , najbardziej wytrzymałych i tanich rozwiązań. Sinkoplex to gwarancja jakości poparta długoletnim doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą, ale także Certyfikatami ISO 9001: 2000.

GWARANCJA PN-EN 60335-1:2004

Charakteryzuje nas najwyższa dbałość o jakość produkowanych wyborów.
Dokładamy wszelkich starań, aby móc zaproponować naszym klientom najlepsze rozwiązania w konkurencyjnych cenach.

Nie poprzestajemy na doskonaleniu procesów produkcyjnych. Certyfikacja ISO z 2004 roku uzupełniona została o punkty dostosowujące naszą działalność do norm europejskich.
Nasze wyroby spełniają wymagania normy europejskiej: PN-EN 60335-1:2004.

GWARANCJA EKO

Sinkoplex to także technologia w służbie ekologii. Nasze przedsiębiorstwo prowadzi zbiórkę sprzętu elektrycznego (rejestr GIOŚ pod nr E0015715WZ).

Polityka Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością