O Firmie

Sinkoplex liderem produkcji urządzeń grzejnych!

Sinkoplex jest renomowaną firmą pokoleniową, która została założona w 1971 roku, stając się po krótkim czasie rozpoznawalną marką zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku urządzeń grzewczych. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją różnego typu grzałek, które wytwarzamy z zachowaniem najwyższych standardów jakości, wytrzymałości i bezpieczeństwa użytkowania.

Stale wdrażamy wyłącznie najnowocześniejsze technologie, a także wykorzystujemy wysokiej klasy materiały, które pozwalają osiągać ponadprzeciętne parametry urządzeń grzejnych. Nasze grzałki cechują się tym samym stabilną pracą, niezawodną odpornością na korozję, a także różnego typu niekorzystne czynniki środowiskowe.

Wieloletnie doświadczenie firmy Sinkoplex oraz nieustanna rzetelność wobec klientów zaowocowały otrzymaniem prestiżowych certyfikatów i nagród, zwłaszcza pod kątem spełnienia rygorystycznych norm w zakresie jakości oraz ekologii. Możemy pochwalić się między innymi certyfikatami TÜV CERT, ISO 9001: 2000, oraz wprowadzonym i stosowanym systemem zarządzania środowiskowego ISO 14001 .

Nic więc dziwnego, że produkowane przez nas grzałki są z powodzeniem dystrybuowane również do takich państw jak Łotwa, Rumunia, Węgry, Słowacja oraz Litwa.

Niech pozytywna moc cieplna wytwarzana przez nasze urządzenia,
udzieli się również Państwu!