Kontakt

SINKOPLEX

ul. Frąszczaka 10
63-400 Ostrów Wielkopolski
e-mail: sinkoplex@sinkoplex.pl
fax.: +48 (62) 591 30 99



Łukasz Wawrzyniak
właściciel

e-mail: Lukasz.Wawrzyniak@sinkoplex.pl

Wyświetl większą mapę

Doradztwo techniczne, zamówienia, zapytania ofertowe


Michał Nowak
specjalista ds. technologii

Kom. +48 575 400 313
Tel. (62) 591 30 88
e-mail: Michal.Nowak@sinkoplex.pl
Grzegorz Maik
specjalista ds. technologii

Kom. +48 534 834 734
Tel. +48 62 56 00 796
e-mail: Grzegorz.Maik@sinkoplex.pl
Marcin Miechowian
specjalista ds. technologii

Kom. +48 509 472 413
Tel. +48 62 591 30 11
e-mail: Marcin.Miechowian@sinkoplex.pl

Administracja


Weronika Stasiak
biuro obsługi klienta, płatności i faktury

Tel. (62) 560 07 97
e-mail: Weronika.Stasiak@sinkoplex.pl

Magazyn


Kacper Szychowiak
magazynier, specjalista ds. logistyki

Kom. +48 575 400 335
e-mail: Kacper.Szychowiak@sinkoplex.pl

Formularz kontaktowy


Akceptuję politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobwych przez firmę SINKOPLEX w celach informacji o produkcie, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).