We make industry hot
Strona główna / Aktualności / Za nami Targi INNOFORM® 2019
20.05.2019

Za nami Targi INNOFORM® 2019

Za nami Targi INNOFORM® 2019

W dn. 12-14 marca 2019 r. reprezentacja Sinkoplex wzięła udział w III edycji Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM®.

W Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym czekało na nas niemal 70 inspirujących spotkań, 2 konferencje branżowe i kilkaset innowacyjnych projektów. Podczas Giełdy Kooperacyjnej mieliśmy okazję nawiązać wiele cennych kontaktów handlowych, które – mamy wielką nadzieję – przełożą się na jakość oferty. Nasze najnowsze i flagowe rozwiązania zaprezentowaliśmy przed liczącą niemal 4000 osób, międzynarodową publicznością. Liczba wystawców pobiła ubiegłoroczny rekord. Było nas aż 360! Producenci i dystrybutorzy przyjechali z 24 krajów świata.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom, które odwiedziły nasze stoisko. Dziękujemy również organizatorom za imprezę na światowym poziomie. Bez wątpienia Targi INNOFORM® są obowiązkową pozycją w kalendarzu każdej marki z segmentu narzędziowo–przetwórczej. Z niecierpliwością czekamy na IV edycję wydarzenia, która odbędzie się w marcu 2020.

 

Zapytanie online

Jakiego rozwiązania szukasz?

Skorzystaj z naszego doradztwa
i otrzymaj wycenę.

ZAPYTAJ O PRODUKT