Grzałki do bemarów      

Branża gastronomiczna jest bardzo wymagająca. Wszelkie przerwy w pracy czy długi czas oczekiwania na wydanie posiłku mogą spowodować, że klient wybierze ofertę konkurencji. Jeżeli chcesz świadczyć usługi na najwyższym poziomie i stworzyć obraz solidnej marki, zainwestuj w niezawodne urządzenia oraz części zamienne, które zagwarantują bezawaryjną pracę. Sprawdź, na co zwracać uwagę przy wyborze zamienników do bemarów.

DOPASUJ GRZAŁKI DO BEMARÓW  – SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Konstrukcja bemarów przypomina termos zbudowany z dwóch warstw ścianek (wewnętrznej i zewnętrznej), między którymi znajduje się woda lub powietrze. System grzewczy, zainstalowany w dolnej części urządzenia, pozwala utrzymać stałą temperaturę wnętrza. Grzałki kontrolują temperaturę w środku zbiornika, dzięki czemu potrawy nie stygną, nawet przy częstym otwieraniu pokrywy. W większości lokali gastronomicznych stosuje się obecnie urządzenia elektryczne wyposażone w  rurkowe grzałki do bemarów. Dzięki zastosowaniu elektrycznego sterownika użytkownik może z łatwością programować termostat.

Dużą popularnością w branży gastronomicznej cieszą się także bemary powietrzne, w których transfer ciepła z grzałek elektrycznych odbywa się przez powietrze. Innym typem urządzeń są bemary wodne, w których wnętrze wanny jest wypełnione ogrzewaną wodą otaczającą pojemnik i chroniącą go przed ostygnięciem. W ofercie producenta Sinkoplex znajdziesz m.in. wysokiej jakości grzałki do bemarów Hendi produkowane w oparciu o specyfikację dostarczoną przez klienta. Wykorzystywane do podgrzewania potraw oraz utrzymania zadanej temperatury mogą być doginane na potrzebny lub zbliżone wymiar.

GRZAŁKA DO BEMARU: WYDAJNOŚĆ I KOMFORT W JEDNYM

Elementy grzejne do bemarów odgrywają kluczową rolę w procesie podgrzewania potraw i utrzymania ich optymalnej temperatury. Z tego względu grzałka do bemaru powinna być wykonana z surowców o doskonałych parametrach temperaturowych, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Te wymogi spełnia stal nierdzewna w gatunku minimum AISI 304. Równie istotną kwestią jest technologia produkcji grzałek. Producent Sinkoplex realizuje procesy produkcyjne z zastosowaniem technologii walcowania, która wpływa na zwiększone zagęszczenie tlenku magnezu. Dzięki temu grzałka bemar 800W osiąga tak wysoką moc w stosunku do powierzchni i ma doskonałe parametry techniczne. W przypadku, gdy rozstaw ramion grzałek ma niestandardowe wymiary, istnieje możliwość uformowania elementu grzejnego zgodnie ze specyfikacją dostarczoną przez klienta. Montaż grzałek odbywa się przy użyciu dwóch mosiężnych tulejek gwintowanych, które są dodawane do zestawu.

Rola części zamiennych w realizacji czynności gastronomicznych jest trudna do przecenienia. Nawet najlepsze urządzenia grzewcze nie spełnią swoich funkcji, jeżeli zdecydujesz się na montaż części zamiennych niskiej jakości. Asortyment producenta Sinkoplex obejmuje szeroki wybór zamienników wykonanych zgodnie z surowymi standardami europejskimi, które zapewnią stabilną pracę i wysoką efektywność przez długie lata.


Zobacz również:

Grzałki rurkowe
Grzałki opaskowe ceramiczne
Nagrzewnice powietrza
Spirale grzewcze
Grzałki ceramiczne