We make industry hot
Strona główna / O firmie

O firmie

Lider w branży urządzeń grzewczych

Sinkoplex już od 1971 roku dostarcza swym klientom niezawodne urządzenia grzewcze.

Zajmujemy się produkcją i dystrybucją różnego rodzaju grzałek, wytwarzanych z dbałością o najwyższą jakość i wytrzymałość produktu oraz łatwość i bezpieczeństwo jego użytkowania. Dzięki wykorzystywaniu wysokiej klasy materiałów produkcyjnych nasze urządzenia grzewcze osiągają doskonałe parametry.


Doświadczenie i innowacje

Jesteśmy firmą wielopokoleniową, łączącą poszanowanie tradycji z otwartością na najnowsze rozwiązania technologiczne. Dzięki sprawdzonym metodom produkcji nasze grzałki wykazują się stabilnością pracy, a także zaskakującą odpornością na korozję oraz różnego rodzaju niesprzyjające czynniki środowiskowe. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam za każdym razem oddawać do rąk klienta produkt najwyższej próby.


Cieszymy się uznaniem

Nasza marka w szybkim czasie zyskała renomę niezawodnego partnera na rynku polskim i międzynarodowym. Wieloletnia, oparta na zaufaniu w jakość naszych produktów i usług, profesjonalna współpraca z klientami wyróżniona została przez ekspertów w branży prestiżowymi nagrodami. Jesteśmy także posiadaczami licznych certyfikatów, w tym tych dotyczących przestrzegania rygorystycznych norm w zakresie jakości produktu oraz ochrony środowiska. Możemy poszczycić się między innymi certyfikatami PCC CERT , ISO 9001:2015, ISO 14001:2015

 

Wierzymy w przyszłość

Firma stawia na dynamiczny rozwój, aby spełniać wszelkie wymagania swych licznych klientów. Nic dziwnego zatem, że coraz więcej nabywców naszych produktów znajdujemy za granicą. Obecnie grzałki produkowane przez Sinkoplex eksportowane są do Łotwy, Rumunii, Węgier, Słowacji oraz Litwy. Wszędzie tam marka Sinkoplex kojarzona jest z niezawodnością.


Dlaczego my?

  1. TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

Jesteśmy firmą wielopokoleniową, w której poszanowanie długoletniej tradycji łączy się z otwartością na najnowsze technologie.

  1. INNOWACYJNOŚĆ

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym z autorskimi rozwiązaniami, które umożliwiają w pełni elastyczną produkcję.

  1. BEZKOMPROMISOW0A JAKOŚĆ

Połączenie wysokiej klasy materiałów ze sprawdzonymi metodami produkcji pozwala tworzyć wyroby o doskonałych parametrach.

  1. INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Wszystkie grzałki produkowane są z uwzględnieniem specyficznych potrzeb i wymagań Klienta, gwarantując efektywną pracę.

  1. DBAŁOŚĆ O BEZPIECZEŃSTWO

Przestrzegamy rygorystycznych norm w zakresie jakości produktu i ochrony środowiska, co potwierdzają otrzymane certyfikaty.

  1. PEŁNA NIEZALEŻNOŚĆ

Dzięki w 100% własnej produkcji, kontrolujemy cały proces powstania wyrobów – od doboru surowców, po transport do Klienta.


 

Sinkoplex. Dla nas liczy się perfekcja i zaufanie.

Nieprzerwanie od 1971 roku, w zakładzie produkcyjnym Sinkoplex powstają nowe, personalizowane rozwiązania grzewcze, które skutecznie podnoszą nie tylko temperaturę, ale przede wszystkim bezpieczeństwo, ekonomię i komfort pracy w firmach naszych Klientów.

Dzisiaj nasza oferta jest praktycznie nieograniczona, a o ostatecznym kształcie każdego wyrobu decyduje Klient. Nie ma dla nas zleceń zbyt dużych, trudnych, skomplikowanych czy zbyt małych. Realizujemy zarówno produkcję seryjną, jak i jednostkową. Możemy stworzyć nawet jedno urządzenie o parametrach dokładnie odpowiadających danemu zadaniu. W ciągu kilkudziesięciu lat przeszliśmy długą, pełną zmian i wyzwań drogę, by z małej, polskiej firmy rodzinnej stać się marką o międzynarodowej renomie i nieograniczonych możliwościach produkcyjnych. Dzięki Wam czujemy, że to dopiero rozgrzewka.

Zapytanie online

Jakiego rozwiązania szukasz?

Skorzystaj z naszego doradztwa
i otrzymaj wycenę.

ZAPYTAJ O PRODUKT