50-lecie Sinkoplex

W 2021 roku obchodzimy jubileusz 50-lecia istnienia naszej firmy. To przełomowy moment, będący efektem ciągłego rozwoju i niezmiennej od pół wieku koncentracji na potrzebach Klienta.

Od 1971 roku dostarczamy niezawodne, personalizowane rozwiązania grzewcze, które skutecznie podnoszą nie tylko temperaturę, ale przede wszystkim bezpieczeństwo, ekonomię i komfort pracy – wartości, które zwłaszcza w epidemicznej rzeczywistości nabierają szczególnego znaczenia. 

W ciągu 50 lat wprowadziliśmy liczne zmiany i zmierzyliśmy się z wieloma wyzwaniami, by z małej firmy rodzinnej stać się marką o międzynarodowej renomie i właściwie nieograniczonych możliwościach produkcyjnych. Dzisiaj możemy tworzyć wyroby o dokładnie takich parametrach i w takich ilościach, jakich potrzebuje Klient. Nie ma dla nas zleceń zbyt dużych, małych czy skomplikowanych. Ze stałą jakością i równą przyjemnością realizujemy produkcję seryjną i jednostkową.

Chociaż z uwagi na panującą sytuację epidemiczną, jubileusz przyjdzie nam świętować zdecydowanie bardziej kameralnie niż sobie to wyobrażaliśmy jeszcze rok temu, to na pewno nie zabraknie wspomnień, wzruszeń i podziękowań. Dziękujemy wszystkim, którzy przysłużyli się do tego wielkiego sukcesu: naszym Klientom, Pracownikom i Partnerom. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli bezpiecznie uścisnąć dłoń każdemu z Was.

Co dalej?
W Sinkoplex cały czas pracujemy nad nowymi, jeszcze gorętszymi i bardziej elastycznymi rozwiązaniami. Wygląda na to, że ostatnie 50 lat było jedynie rozgrzewką????.

We make industry hot.

50-lecie Sinkoplex