Produkcja

W 100% własna produkcja. Zawsze indywidualne podejście.

Wszystkie nasze grzałki produkowane są wyłącznie na indywidualne zamówienie. Pozwala nam na to w 100% własna produkcja. Za sprawą najlepszych surowców i nowoczesnych technologii oferujemy klientom bardzo szeroką gamę produktów. Uwzględniamy ich potrzeby, proponując najlepiej dopasowane rozwiązania.

Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji różnego typu grzałek, które powstają z dbałością o najwyższą jakość i wytrzymałość, stabilność pracy oraz łatwość i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki możliwości spełnienia nietypowych wymogów oraz partnerskiemu podejściu do współpracy, cieszymy się zaufaniem coraz szerszego grona europejskich odbiorców. Wyroby Sinkoplex trafiają obecnie m.in. na rynek polski, łotewski, rumuński, węgierski, słowacki i litewski. Wszędzie tam kojarzone są z niezawodnością i precyzją.

Nieograniczone możliwości

Indywidualnie zaprojektowany park maszynowy umożliwia nam elastyczną produkcję bez ograniczeń ilości sztuk w zamówieniu. Możemy wyprodukować nawet 1 sztukę! Ponadto, część maszyn została stworzona według naszego pomysłu, co daje nam większe pole manewru w tworzeniu zamówień.

 

Zaawansowana technologia

Tworzymy wyroby najwyższej klasy. Grzałki Sinkoplex produkujemy, wykorzystując technologię Oakley–Kanthal. Zawsze przestrzegamy obowiązujących norm krajowych i europejskich, co poświadczamy oznakowaniem CE. Posiadamy ponadto zintegrowany system informatyczny, dzięki któremu w pełni kontrolujemy procesy produkcyjne, a wszystkie operacje pracowników odnotowujemy w systemie.

Proces produkcji

Wszystkie urządzenia Sinkoplex powstają we własnym zakładzie produkcyjnym z zastosowaniem najwyższej klasy surowców i nowoczesnych technologii. Indywidualnie zaprojektowany park maszynowy umożliwia elastyczną produkcję bez limitu ilościowego, a dedykowany system IT pozwala na pełną kontrolę wszystkich procesów.

 

Dedykowany projekt

Elementy grzewcze projektujemy zgodnie z preferencjami Klienta, umożliwiając wykonanie niezawodnego, w pełni dopasowanego do potrzeb systemu grzewczego. Na życzenie, tworzymy modele grzałek 2D i 3D oraz przygotowujemy projekty oprzyrządowania potrzebnego do konstrukcji konkretnego typu urządzenia.

 

Najważniejsze procesy produkcyjne:

Nawijanie spirali
Zasypywanie
Walcowanie
Wygrzewanie w piecach temp. ok 1000C
Gięcie
Lutowanie
Spawanie
Zgrzewanie