TARGI PLASTPOL 2022

Wszystkich zainteresowanych branżą przetwórstwa tworzyw sztucznych zapraszamy do odwiedzenia Targów PLASTPOL, które odbędą się w dn. 24-27 maja 2022 r. w Kielcach.

Jedna z najważniejszych europejskich imprez poświęconych branży przetwórczej wraca w tradycyjnym, majowym terminie do Targów Kielce. XXVI Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL jak co roku skupią w sobie najnowsze zdobycze technologii i najciekawsze oferty rynkowe.

Trwająca pandemia nie tylko nie odcisnęła swojego piętna na rynku tworzyw sztucznych i gumy, ale wręcz pozwoliła na rozwój rynku, głównie ze względu na lawinowe zapotrzebowanie na takie produkty jak gumowe rękawiczki, czy plastikowe opakowania. Plastik okazał się być cichym bohaterem przede wszystkim w medycynie. Akcesoria oddechowe, aparatura szpitalna, czy filtry laboratoryjne to jedynie niektóre z produktów tworzyw sztucznych i gumy, niezbędnych w obecnych czasach. To w jednoznaczny sposób wpłynęło między innymi na zmianę postrzegania plastiku przez opinię publiczną.

LASTPOL to nie tylko maszyny i oferty zakupowe, ale także spotkania, seminaria, kursy, a co za tym idzie możliwość spotkania się twarzą w twarz i wymiana doświadczeń na polu biznesowym i zawodowym z ekspertami z całego świata. 

Jeśli wybieracie się na Targi PLASTPOL, koniecznie odwiedźcie stoisko Sinkoplex nr 63 w hali D. Czekać będą nasi eksperci i wiele niespodzianek. Zapraszamy!

TARGI PLASTPOL 2022