Za nami Targi INNOFORM® 2019

W dn. 12-14 marca 2019 r. reprezentacja Sinkoplex wzięła udział w III edycji Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM®.

W Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym czekało na nas niemal 70 inspirujących spotkań, 2 konferencje branżowe i kilkaset innowacyjnych projektów. Podczas Giełdy Kooperacyjnej mieliśmy okazję nawiązać wiele cennych kontaktów handlowych, które – mamy wielką nadzieję – przełożą się na jakość oferty. Nasze najnowsze i flagowe rozwiązania zaprezentowaliśmy przed liczącą niemal 4000 osób, międzynarodową publicznością. Liczba wystawców pobiła ubiegłoroczny rekord. Było nas aż 360! Producenci i dystrybutorzy przyjechali z 24 krajów świata.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom, które odwiedziły nasze stoisko. Dziękujemy również organizatorom za imprezę na światowym poziomie. Bez wątpienia Targi INNOFORM® są obowiązkową pozycją w kalendarzu każdej marki z segmentu narzędziowo–przetwórczej. Z niecierpliwością czekamy na IV edycję wydarzenia, która odbędzie się w marcu 2020.

Za nami Targi INNOFORM® 2019

Podobne wpisy

Zapraszamy na PLASTPOL 2019

Wszystkich zainteresowanych branżą przetwórstwa tworzyw sztucznych zapraszamy do odwiedzenia Targów PLASTPOL, które odbędą się w dn. 28-31 maja 2019 r. w Kielcach. XXIII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy…

Czytaj więcej